524 

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Veselību veicinošo skolu tīkla padome 2017.gada 30.septembrī izskatot Daugavpils 10. vidusskolas ikgadējās veselību veicinošās aktivitātes un novērtējot to atbilstību noteiktajiem kritērijiem, pieņēma lēmumu piešķirt mūsu skolai Veselību veicinošas izglītības iestādes statusu. 

Nacionālā Veselību veicinošo skolu tīkla mērķis ir apvienot izglītības iestādes, kas veselību veicinošu vidi redz kā vienu no izglītības iestādes darbības mērķiem, dot izglītības iestādēm iespēju dalīties pieredzē un gūt jaunas idejas par veselības veicināšanas praksi izglītības iestādēs atbalstīt izglītības iestādes veselību veicinošu aktivitāšu īstenošanā un, integrējot veselību veicinošas aktivitātes ikdienas darba un mācību procesā, veicināt bērnu un izglītības iestādes darbinieku veselību.

Veselību veicinošas skolas statuss apliecina, ka mūsu skolas vide un darbība nodrošina ikvienam izglītojamajam iemācīties veselīgi domāt, dzīvot, mācīties un strādāt, mūsu skolā īstenotas aktivitātes tiek veiktas, lai uzlabotu un/vai aizsargātu izglītojamo veselību.

Vairāk informācijas: https://www.spkc.gov.lv/lv/profesionali/veselibu-veicinoso-skolu_tikls?glo_template=text

 

Veselību veicinošo izglītības iestāžu ikgadējā aktivitāšu izvērtēšana: www

 

545

 

547

 Apgalvojumu uzdevums "Mits vai patiesība"  www        Atbildes www

 Tests “Cik daudz tu patiesībā zini par HIV infekciju?” www       Atbildes www

 Informatīvais materiāls pedagogiem www

 Rekomendācijas stundu norisei www

 

 

 

Aktivitātes:

 

2019./2020.mācību gads

 

 

2018./2019.mācību gads

Latvijas Veselības nedēļa 2019

Skolas basketbola kauss 2019

“BigBank Skrien Latvija” posms - Daugavpils pusmaratons 2019

Aerobikas konkurss 6.03.2019.

Komplimentu diena 1.03.2019.

Skolas šaha olimpiāde 2019

Brauciens uz Egļukalnu 23.01. - 24.01.2019.

 

Sporta stunda veltīta Lāčplēša dienai 8.11.2018.

eklase

VISC

Go to top