451

Pasākumi un aktivitātes: www 

 

 

 

 

427

Latviešiem Mārtiņi — 10. novembris — iezīmē rudens darbu beigas un ziemas sākumu. Mārtiņos beidzas pieguļa, rudens darbu, ganu un veļu laiks, turpretī sākas ziemas masku gājieni un mīklu minēšana garajos tumšajos vakaros. Mūsdienās par godu Mārtiņdienai šīs nedēļas nogalē visā Latvijā notiek gadatirdziņi.

 

8. novembrī garajos starpbrīžos

pēc 3., 4. un 5. mācību stundas 1-.12.klašu izglītojamie, skolotāji un skolas darbinieki aicināti uz

Mārtiņdienas gadatirdziņu aktu zālē!

Prasmīgi rokdarbnieki, kokapstrādes lielmeistari, fantastiski adītāji, pērļotāji, mākslinieki, šuvēji, konditori un citu mākslas darbu meistari tiek aicināti pārdot pašceptus, pašaudzētus un pašgatavotus labumus,

kā arī citas pašdarinātas lietas!

428

Zeme rīb, rati klaudz,

Kas to zemi rībināja?

Nu atbrauca Mārtiņdiena

Deviņiem kumeļiem.

 

 

 

 

301

 

Urrā! Skolēnu rudens brīvdienas ir klāt! Izbaudīt krāšņu rudeni kopā ar ģimeni, izgulēties, satikt draugus, aizbraukt ciemos pie lauku omītes, apciemot tuvus un tālus radiniekus, apmeklēt tūrisma objektus, aizlidot uz siltām zemēm, izlasīt piedzīvojumu grāmatu, iepirkties ziemas sezonai un izmēģināt ekstrēmos sporta veidus! Protams, notiks arī dažādi citi aizraujoši un aktīvi pasākumi, kas neļaus mierīgi sēdēt mājās un viedtelefonā! Tas ir tik forši!

Atgādinām par drošību un novēlam bezrūpīgas un piedzīvojumu pilnas rudens brīvdienas!

 

 

 

256

No 14. līdz 20.oktobrim UNESCO Latvijas Nacionālā komisija aicina ikvienu līdzdarboties UNESCO nedēļā 2019 “Spožie prāti: sievietes zinātnē”. Šonedēļ ikviens aicināts vēstīt par zinātniecēm un zinātnieku dinastijām, apkopojot cilvēkstāstus, rīkojot tikšanās ar zinātniecēm, kā arī veidojot tematiskās aktivitātes un izstādes, ielūkojoties sava novada, reģiona, skolas, iestādes, muzeja vēsturē simts gadu griezumā. Lai izceltu šos dzīvesstāstus, iedvesmojot citus sekot viņu pēdās, ikviens aicināts dalīties ar šiem stāstiem sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #unesconedēļa2019 un #spožieprāti.

 

 

 

Page 10 of 43

eklase

VISC

Go to top